Mail: info@fia.al   Phone: +355 69 70 10 910

Cfare Ofrojme

Filtra

Ne ju sjellim filtrat me te mire te vajit, nga firma te njohura ne te gjithe boten. Partneret tane jane te shtrire ne te gjithe Europen

Vajra

Ne zgjedhim me kujdes, qe ju te keni vajrat me te mire per makinen tuaj. Klientet tane jane gjithmone te lumtur me ate qe ne u ofrojme.

Bateri

Bateria juaj e makinës siguron shkëndinë e energjisë elektrike të nevojshme për të vendosur komponentët elektrikë në punë. Kemi bateri cilësore me çmime të ndryshme.

Pjesë Këmbimi

Pjesë këmbimi për Makineri të Rënda, Pjesë këmbimi Origjinale, Guzhineta, Permistopa, Rripa.

Solutions

Shume njerez nuk e pastrojne motorrin e tyre, thjesht sepse kane frike mos demtojne dicka, por motorri esht shume i forte nga cfare ju mund te mendoni. Ne kemi solucionet me te mira per te lehtsuar punen tuaj.

Tires

Funksionet kryesore të gomave të një automjeti përfshijnë mbështetjen e ngarkesës së automjetit, transmetimin e forcave të tërheqjes dhe frenimit në sipërfaqen e rrugës, thithjen e goditjeve në rrugë dhe ndryshimin dhe mirëmbajtjen e drejtimit të udhëtimit. Ne ofrojmë gomat më të mira me çmimin më të mirë.

About Us

FIA SHA is a company with many years experience in providing quality products.

Our Vision

FIA SHA is a company with many years experience in providing quality products in the field of spare parts for cars, vans, trucks, tractors etc..

Our Partners

This company imports and has the support of partners worlwide known for example, BALDWIN, FILTERS, HIFI FILTER, PERKINS, GARANTI FILTRE (REAL FLTER), VENOL, STAUFF, UNIPOINT, PAUL VOORMANN

Find Us

Email: info@fia.al,
Address : Tirana-Elbasan National Road (old road), Mullet, Tirana, Albania Tirana 1016 Albania